Bezpłatne webinarium „Zagubieni w pandemii”

Zapraszamy na bezpłatne webinarium „Zagubieni w pandemii”, które odbędzie się w czwartek, 18 października 2021 o godz. 17.00, na platformie Zoom. Spotkanie będzie prowadzone przez psychologów Zespołu Poradnictwa Specjalistycznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie.

– Będziemy rozmawiać o doświadczeniu poczucia zagubienia w pandemii, czyli jak pandemia sprawiła, że większość z nas poczuła się zagubiona w tak dobrze znanym świecie – mówi Katarzyna Hejko, psycholog współprowadząca webinarium.

Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zalogować na platformie Zoom.

Dane do logowania:
https://us04web.zoom.us/j/72196981994?pwd=NXdHQnhXaks3Y3dPaTFIOWZFVGNaQT09

Meeting ID: 721 9698 1994
Passcode: c38Djj

Osoby prowadzące webinarium:

Katarzyna Hejko – psycholog, od 7 lat pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. W 2019 r. pełniła funkcję Przewodniczącej Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia w Warszawie.

Wojmir Strzałkowski – psycholog, od 16 lat pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. W latach 2011-2014 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Absolwent Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia w Warszawie.

 

Źródło: https://www.sopot.pl/aktualnosc/9298/bezplatne-webinarium-zagubieni-w-pandemii

Skip to content